SU - Dzień Kokardy 2023 r.

8 marca 2023 r. obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Kokardy (akcja zorganizowana przez SU), wszystkie nasze uczennice miały w tym dniu kokardy we włosach lub na nadgarstkach oraz czerwony element w swoim stroju co było przyczyną zwolnienia z pytania.
 
marzec 2023 r.
 

SU - Dzień Wiosny 2023 r.

21 marca 2023 r. Samorząd Uczniowski naszej szkoły zorganizował imprezę pt. Dzień Wiosny. Wcześniej został ogłoszony konkurs na najfajniej udekorowane drzwi wejściowe do sal lekcyjnych. Każda klasa wylosowała temat, który był motywem przewodnim dekoracji oraz wszystkich uczniów, obowiązywał dress code związany z wylosowanym tematem. Wygrała klasa 5a, 2 - miejsce zajęła 4a, a 3 - miejsce klasa 4b.
 
marzec 2023 r.

SU - Jasełka i Jarmark Świąteczny

W dniu 17 grudnia 2021 r. odbyły się w szkole Jasełka i Jarmark Świąteczny. Jasełka były zorganizowane przez ks. Macieja a Jarmark Świąteczny przez Samorząd Uczniowski. Impreza odbyła się w dwóch turach o 9:20 na aulę zeszły kl. 4a, 5a, 6a i 7a a o 10:00 kl 7b, 8a i 8b.
 
 
 
Grudzień 2021 r.
 

SU - Mikołajki

6 grudnia 2023 r w szkole obchodziliśmy Mikołajki. Jak co roku klasy odwiedzał Mikołaj wraz z jego pomocnikami. 
Grudzień 2023 r.

SU - Śniadanie Wielkanocne

5 kwietnia 2023 r. Samorząd Uczniowski zorganizował Śniadanie Wielkanocne. Przygotowane przez klasy potrawy zostały poświęcone przez ks. Macieja a potem odbyła się wspólna świąteczna uczta. Przed poczęstunkiem zostały przez p. Dyrektor wręczone dyplomy i słodkie nagrody za konkurs SU z Pierwszego dnia wiosny na najfajniej udekorowane drzwi wejściowe do sal lekcyjnych oraz dyplomy i nagrody za Tydzień z matematyką przygotowany przez Panie matematyczki.
Kwiecień 2023 r.
 

Światowy Dzień Gier Planszowych

10 października 2022 r. w Światowym Dniu Gier Planszowych w naszej szkole na 5 godzinie lekcyjnej klasy 4 - 8 mogły grać w planszówki, bawiąc się, rywalizując i miło spędzając czas. Wszystkim Państwu Nauczycielom, którzy udostępnili nam tę godzinę SU chce serdecznie podziękować.

Październik 2022 r.

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

Piątek 7.10.2022r. był Światowym Dniem Tabliczki Mnożenia.

W naszej szkole już po raz kolejny świętowaliśmy ten dzień.

Były zabawy i gry z tabliczką mnożenia.

W tym roku podstawą gier i zabaw były Karty Grabowskiego – to specjalne karty z tabliczką mnożenia. Układaliśmy tabliczkę mnożenia z tych kart, graliśmy w Piotrusia, w domykanie kwadratów, była tez planszówka z tabliczką mnożenia.

Na przerwach było coś słodkiego za poprawną odpowiedź na pytania z tabliczki mnożenia.

Poprzez zabawę uczniowie ćwiczyli tabliczkę mnożenia!!!

Dziękujemy za wspólną zabawę😊

Październik 2022 r.

Święto Edukacji Narodowej - 5a

Święto Edukacji Narodowej spędziliśmy na grach, rozmowach i zajadaniu się pysznymi babeczkami, owoce, galaretki, ciasta a nawet .... tort :) 
Dziękujemy Rodzicom za pomoc w organizacji tego dnia.
 
Małgorzata Bartczak
Październik 2022 r.

Święto Komisji Edukacji Narodowej - klasa 4b i 5a

Klasy 4b i 5a wspólnie spędzały Święto Komisji Edukacji Narodowej wraz z wychowawcami świętując i miło spędzając czas.
Październik 2023 r.

Szkolny Konkurs Języka Angielskiego

8 czerwca odbył się w naszej szkole konkurs piosenki angielskiej Let’s sing together klas 1-3. Uczniowie wszystkim klas nauczania początkowego zaprezentowali po dwie piosenki. 

1 miejsce zajęły klasy 3b i 2b
2 miejsce zajęły klasy 2a i 1a
3 miejsce zajęły klasy 1b i 3a

Wszystkim serdecznie gratulujemy
 
Beata Chmielarska
nauczyciel języka angielskiego
 
 
 

Szkolny konkurs pt. Młody Kopernik - świetlica

Szkolny konkurs pt. Młody Kopernik. Brały w nim udział uczniowie klas 1a, 1b, 1c, 3a, którzy uczęszczają na świetlicę. Grudzień 2023 r.
 
 
Grudzień 2023 r.
 
 
 

Strona 7 z 11