Baczyński            Adam

Karczmarz           Mateusz

Krawczyk            Liliana

Krawczyk            Ksawery

Regulamin rekrutacji na dyżur wakacyjny 2020 dla dzieci uczęszczających do innych samorządowych przedszkoli

1. Ze względu na sytuację sanitarno-epidemiologiczną i wprowadzone w związku z nią obostrzenia Przedszkole Samorządowe nr 42 w Krakowie dysponuje możliwością przyjęcia w czasie dyżuru wakacyjnego 4 (słownie: czwórki) dzieci uczęszczających do innych samorządowych przedszkoli prowadzonych przez Gminę Miejską Kraków.

2. Dyżur wakacyjny trwa od 1 lipca do 31 lipca br.

3. Na dyżur wakacyjny przyjmowane są wyłącznie dzieci rodziców pracujących, którzy w czasie dyżuru nie przebywają na urlopie lub zwolnieniu lekarskim i w związku z tym nie mają możliwości zapewnić w inny sposób dzieciom opieki.

4. Rekrutacja na dyżur wakacyjny dzieci trwa w okresie od 19 czerwca do 22 czerwca br.

5. Ogłoszenie wyników naboru nastąpi 24 czerwca br. o godz. 12:00. Wyniki naboru zostaną udostępnione na stronie internetowej Samorządowego Przedszkola nr 42.

6. Kandydaci z przedszkoli innych niż Samorządowe Przedszkole nr 42 w Krakowie wraz ze wnioskiem niżej wymienione dokumenty:

a) wniosek o przyjęcie na dyżur na właściwym formularzu (tj. dla dzieci uczęszczających do przedszkoli innych niż Samorządowe Przedszkole nr 42 w Krakowie)

b) zaświadczenie o zatrudnieniu rodziców

c) zaświadczenie, że dziecko w bieżącym roku szkolnym uczęszcza do samorządowego przedszkola Gminy Kraków

d) dokumenty potwierdzające dane zawarte w kryteriach rekrutacyjnych od 4 do 10

Dokumenty należy składać wyłącznie w wersji papierowej, zapakowane w podpisaną kopertę. Dokumenty przyjmuje portiernia Szkoły Podstawowej nr 157 w Krakowie, ul. Rydygiera 20 w dniach 19 i 22 czerwca w godzinach 8:00 – 15:00.

7. Wnioski zawierające niewłaściwe dokumenty, niepełną dokumentację, przysłane drogą elektroniczną lub złożone poza terminem rekrutacji nie będą rozpatrywane.

8. Nabór kandydatów z przedszkoli innych niż Samorządowe Przedszkole nr 42 odbywa się na podstawie kryteriów określonych we wniosku o przyjęcie na dyżur wakacyjny. Za każdy spełniony warunek kandydat otrzymuje 1 punkt.

9. Kandydaci mogą również otrzymać łącznie nie więcej niż 1 punkt za zadeklarowane godziny korzystania z usług przedszkola przekraczające 5 godzin bezpłatnej opieki. Punkty przyznawane są wg. następującego przelicznika:

• 6:30-8:00 – 0,17 pkt
  • 13:00-14:00 –0,17 pkt
  • 14:00-15:00 – 0,17pkt
  • 15:00-16:00 – 0,17 pkt
  • 16:00-17:00 – 0,17 pkt
  • 17:00-18:00 – 0,17 pkt

W przypadku kandydatów, którzy zadeklarują wszystkie godziny korzystania z usług przedszkola od 6:30 do 18:00 przyznawane punkty zaokrągla się do pełnego 1 punktu.

10. Kandydat może uzyskać maksymalnie 11 punktów.

11. W miarę wolnych miejsc przyjmowani są kandydaci, którzy w wyniku rekrutacji uzyskali najwyższą liczbę punktów.

12. W przypadku uzyskania równej liczby punktów o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszenia.

POUCZENIE

Dane osobowe zawarte we wnioskach i załącznikach do nich będą wykorzystywane dla potrzeb związanych z postępowaniem rekrutacyjnym, prowadzonym na podstawie ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. Prawo oświatowe (Dz. U. z 2020 r. poz. 910).

Dane osobowe zawarte w składanych wnioskach i załącznikach do nich podlegają ochronie zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 10 w Krakowie.

Szkoła, jako administrator danych, dokłada wszelkich starań, aby zrealizować wymagania zawarte w Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych. Szkoła gwarantuje, że będzie przetwarzać dane osobowe wyłącznie w celu realizacji zadań statutowych i nie przetwarza ich dalej w sposób niezgodny z tymi celami.

ZAŁĄCZNIKI

Wniosek na dyżur wakacyjny

Lista kandydatów przyjętych

Samorządowe Przedszkole nr 42

Raport - wygenerowano: 2020-05-11 11:12 Nie zawiera informacji o kandydatach kontynuujących naukę

MIKOŁAJ

Wrońska

Karolina

Zadwórna

Samorządowe Przedszkole nr 42 nie posiada obecnie żadnych wolnych miejsc.

Baczyński Adam
Ziarko Aleksandra
Ziółkowski Wojciech
Żychowska Julia

Informujemy, że rodzice kandydatów zakwalifikowanych do przyjęcia zobowiązani są potwierdzić wolę przyjęcia dziecka do przedszkola. W tym celu należy złożyć potwierdzenie woli przyjęcia. Dokumenty należy składać w terminie od 27 kwietnia do 8 maja br. Ze względu na sytuację epidemiologiczną można przesłać skan wypełnionego dokumentu na adres email Sekretariatu Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 10 w Krakowie (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.). Od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00-15:00 dokumenty można również pozostawić w przygotowanej do tego celu urnie w Szkole Podstawowej nr 157 w Krakowie.

Potwierdzenie woli przyjęcia jest do pobrania stąd: pobierz formularz potwierdzenia woli przyjęcia . Wydrukowane formularze będą również dostępne na portierni Szkoły Podstawowej nr 157 w Krakowie, od poniedziałku, 27 kwietnia.