A A A

 

Lista kandydatów, którzy potwierdzili wolę przyjęcia

Lp.

Imię Nazwisko
1 Mykhailo Chevdar
2 Lena Chmielowska
3 Marta Ciupka
4 Małgorzata Dąbrowska
5 Aleksandra Dec
6 Dominika Dec
7 Michał Faron
8 Adrian Folga
9 Zofia Gołębiowska
10 Lena Gunia
11 Maksymilian Jelonek
12 Hubert Jurek
13 Maria Kękuś
14 Vladyslav Khomiv
15 Franciszek Kopiec
16 Antoni Kosowski
17 Natalia Kotowska
18 Adrian Kranc
19 Kalina KRÓLIK
20 Małgorzata Lenart
21 Miłosz Marosz
22 Krzysztof Mielnik
23 Julia Mrozowska
24 AMANDA MUSIAŁ
25 Marianna Novytska
26 Matylda Radwan
27 Oliwier Radwański
28 Martyna Rak
29 KRZYSZTOF SIEWIERSKI
30 BARBARA SIKORSKA
31 Sławomir Skowron
32 Oskar Strzałka
33 Filip Szewczyk
34 Ida Ścibisz
35 Barbara Wątor
36 Marta Wolińska
37 Helena Wójtowicz
38 VINCENT Wyganowski
39 Tymoteusz Zemsta - Piasecki

 

Lista kandydatów bez potwierdzenia woli przyjęcia

Lp. Imię Nazwisko
1. Aleksandra Branicka
2. Laura Klasa
3. Natalia Malik
4. Bartosz Mazgaj
5. Marcel Pawicki
6. Helena Podgórska
7. Róża Zachemska

 

Wolnych miejsc: 11.

Szanowni Państwo,

W związku z przesunięciem terminu egzaminów ósmoklasisty, dni 21, 22 i 23 kwietnia są dniami nauki na odległość.

Danuta Kohut

Listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do Szkoły Podstawowej nr 157 w Krakowie

 

Uwaga!

OD 04.05 2020 godz 10.00 do 15.05.2020 godz 16.00 r. należy potwierdzić wolę przyjęcia dziecka do  szkoły podstawowej do której zostało zakwalifikowane. Wolę przyjęcia można potwierdzić logując się na konto utworzone podczas rejestracji wniosku w systemie ELEMENTO (https://krakow.elemento.pl). Po zalogowaniu się na konto, należy przejść do "Podglądu podania", a następnie wybrać zakładkę "Potwierdzenie woli przyjęcia".

 

Lista kandydatów zakwalifikowanych

Lp.

Imię

Nazwisko

1

Mykhailo

Chevdar

2

Lena

Chmielowska

3

Marta

Ciupka

4

Małgorzata

Dąbrowska

5

Aleksandra

Dec

6

Dominika

Dec

7

Michał

Faron

8

Adrian

Folga

9

Zofia

Gołębiowska

10

Lena

Gunia

11

Maksymilian

Jelonek

12

Hubert

Jurek

13

Maria

Kękuś

14

Vladyslav

Khomiv

15

Franciszek

Kopiec

16

Antoni

Kosowski

17

Natalia

Kotowska

18

Adrian

Kranc

19

Kalina

KRÓLIK

20

Małgorzata

Lenart

21

Miłosz

Marosz

22

Krzysztof

Mielnik

23

Julia

Mrozowska

24

AMANDA

MUSIAŁ

25

Marianna

Novytska

26

Matylda

Radwan

27

Oliwier

Radwański

28

Martyna

Rak

29

KRZYSZTOF

SIEWIERSKI

30

BARBARA

SIKORSKA

31

Sławomir

Skowron

32

Oskar

Strzałka

33

Filip

Szewczyk

34

Ida

Ścibisz

35

Barbara

Wątor

36

Marta

Wolińska

37

Helena

Wójtowicz

38

VINCENT

Wyganowski

39

Róża

Zachemska

40

Tymoteusz

Zemsta - Piasecki

 

 

Lista kandydatów niezakwalifikowanych

Kandydat niezakwalifikowany do danej placówki, może być zakwalifikowany w innej placówce wybranej na liście preferencji.

Lp

Imię

Nazwisko

1

Aleksandra

Branicka

2

Laura

Klasa

3

Natalia

Malik

4

Bartosz

Mazgaj

5

Marcel

Pawicki

6

Helena

Podgórska

 

Krakowskie poradnie psychologiczno-pedagogiczne z myślą o mieszkańcach Krakowa uruchomiły bezpłatne telefony wsparcia dla osób potrzebujących rozmowy.

By otrzymać wsparcie specjalisty z poradni psychologiczno-pedagogicznej, wystarczy skontaktować się z placówką telefonicznie, w niektórych przypadkach można to zrobić także poprzez Skype’a, a nawet za pośrednictwem dostępnego on-line czatu. Pracujący w nich specjaliści pozostają do dyspozycji rodziców i uczniów od poniedziałku do piątku, także w godzinach wieczornych.

 

Jestem tu, by pomóc Ci poruszać się po stronie

Logowanie