zapisy do przedszkola - informacje

 

 

link do systemu rekrutacji elektronicznej "formico": rekrutacje-krakow.pzo.edu.pl/formico-public

 

Terminy przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego, w tym terminy składania dokumentów, na rok szkolny 2024/2025:

 

Kryteria naboru do krakowskich przedszkoli samorządowych określa art. 131 ust. 2 ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. Prawo oświatowe (Dz. U. z 2023 r. poz. 900 z późn. zm.) oraz uchwała nr LXVI/1650/17 Rady Miasta Krakowa z dnia 15 marca 2017 r. w sprawie określenia kryteriów naboru do samorządowych przedszkoli na drugim etapie postępowania rekrutacyjnego oraz dokumentów niezbędnych do potwierdzania tych kryteriów (ze zm.).

 

Potwierdzenie woli

Szanowni Państwo!

 

Rodzice kandydatów zakwalifikowanych do przyjęcia do przedszkola zobowiązani są złożyć w terminie do 09 maja br. potwierdzenie woli zapisu dziecka od przedszkola.

Podpisane formularze należy składać osobiście w Sekretariacie Szkoły Podstawowej nr 157 od pn do pt w godz. 8:00 - 15:00.

Formularz potwierdzenia woli można pobrać stąd: [formularz].

kandydaci zakwalifikowani i niezakwalifikowani

Kandydaci zakwalifikowani do przedszkola na rok szkolny 2023/24

 

kandydaci niezakwalifikowani

Wyniki rekrutacji uzupełniającej

Kandydaci zakwalifikowani

  • Ból Tobiasz Jan
  • Kania Natalia Maria

Kandydaci niezakwalifikowani

  • Kękuś Oliwia Aleksandra
  • Piotrowska Malwina Zuzanna

Rodzice kandydatów zakwalifkowanych proszeni są o niezwłoczne złożenie deklaracji woli. Formularz dokumentu można pobrać stąd: [POBIERZ DOKUMENT] Dokument można złożyć osobiście u Intendenta Przedszkola w godz. 8:00-15:00. Zeskanowany dokument można także wysłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wyniki rekrutacji uzupełniającej

Szanowni Państwo!

 

Wyniki rekrutacji uzupełniającej znajdują się tu: http://zsp10krakow.edu.pl/images/2122/przedszkole/rekrutacja_2223/rekrutacja-uzup.pdf

 

Rodzice dzieci zakwalifikowanych w rekrutacji uzupełniającej potwierdzają do 28 czerwca wolę przyjęcia dziecka do przedszkola.

Formularz potwierdzenia woli przyjęcia: http://zsp10krakow.edu.pl/images/2122/przedszkole/2122_deklaracja_woli_2223.pdf

 

Jacek Dziadkowiec