28 styczeń 2020

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 10 w Krakowie

Administratorem danych osobowych jest Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 10 w Krakowie:

adres: ul. Rydygiera 20, 30-695 Kraków

tel./fax: +48-12-657-75-62

Szkoła, jako administrator danych, dokłada wszelkich starań, aby zrealizować wymagania zawarte w Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych.
Nadzór nad prawidłowym przetwarzaniem danych osobowych w Szkole sprawuje Inspektor Ochrony Danych:

Adres siedziby IOD: ul. Wielopole 17a, 33-332 Kraków

Szkoła gwarantuje, że będzie przetwarzać dane osobowe wyłącznie w celu realizacji zadań statutowych i nie przetwarza ich dalej w sposób niezgodny z tymi celami.