28 kwiecień 2023

24 kwietnia 2023 r. Kreatywna zabawa w połączeniu z nauką na pewno sprawdziła się lepiej niż zwykłe tłumaczenia. Zanim uczniowie przystąpili do projektowania i tworzenia eko-stroju, przypomnieli sobie czym jest ekologia i produkt biodegradowalny.

Inspiracją do zorganizowania eko-dyskoteki jest świadomość naszych uczniów, że należy dbać o naszą planetę ZIEMIĘ.

Zmieniając odpady w rzeczy użyteczne chronimy ZIEMIĘ.

Stroje w których uczniowie zaprezentowali się na eko-dyskotece, powstały z różnych materiałów przeznaczonych do recyklingu np. Kartony, worki, gazety, butelki plastikowe, folia spożywcza itp. W trakcie eko-dyskoteki oprócz tańca odbył się pokaz mody recyklingowej.

Dziękujemy rodzicom za pomoc dzieciom w stworzeniu eko-stroju. Gratulujemy Pomysłów

Urszula Sikora