02 czerwiec 2022
2 czerwca 2022 r. uczniowie klas 1 - 3 wraz ze swoimi wychowawczyniami, po długiej przerwie spowodowanej pandemią zaprosili do szkoły Rodziców aby uczcić DZIEŃ MAMY i TATY.

W tym wyjątkowym dniu wszyscy uczniowie składali swoim  rodzicom  podziękowania za ich miłość, dobroć i ciepło rodzinne. Wyrazili to pokazem swoich talentów (wokalnych, recytatorskich, aktorskich, sportowych, tanecznych). Zaśpiewane pięknie przez wszystkich uczniów kl. 1-3 piosenki dla Mamy i Taty wzruszyły niektórych zgromadzonych rodziców do łez.  W ten sposób, dzieci pragnęły wyrazić swoim rodzicom miłość i wdzięczność za ich rodzicielską dobroć i cierpliwość, za serce, które tak wiele rozumie i wybacza.

Na zakończenie uroczystości dzieci wręczyły swoim rodzicom własnoręcznie wykonane upominki. Były to chwile pełne wzruszeń i miłości.
Dzień Mamy i Taty przebiegł w miłej i ciepłej atmosferze.

Urszula Sikora

Czerwiec 2022 r.