22 marzec 2022

I Dzień Wiosny 2022 r.

Impreza rozpoczęła się od godz.8.15. Klasy schodziły w/g ustalonego harmonogramu na prezentację przygotowaną przez uczniów klasy 8a Nadię Pazdalską, Hanię Kudłę i Igora Sieniawskiego. Uczniowie prezentowali temat recyclingu i współczesnego zagrożenia dla Ziemi jakim jest ocieplanie się klimatu i konieczność segregacji śmieci i dbania o środowisko naturalne. Po wysłuchaniu prezentacji uczniowie mogli zakupić słodkości i ozdoby świąteczne. Zebrane pieniądze zostaną przekazane na pomoc Ukraińcom. Od 3 godziny lekcyjnej zaczęły się rozgrywki sportowe. Klasy zostały podzielone kategoriami wiekowymi i tak na 3 lekcji w dwa ognie grała klasa 4a, na 4 lekcji klasy 5a i 6a również grały w dwa ognie. Na 5 lekcji klasy 4,5,6 oraz przedstawiciele SU na wewnętrznym dziedzińcu szkoły utopili Marzannę i pożegnali zimę. Na kolejnych lekcjach rozgrywki miały klasy 7 i 8. Grały turniej siatkówki.

Marzec 2022 r.