25 sierpień 2021
Drukuj
Kategoria: ogłoszenia sp157
Odsłony: 284

Szanowni Państwo!

W dziale "Dokumenty szkolne" znajdą Państwo aktualną kartę zapisu dziecka na świetlicę oraz deklarację woli korzystania z obiadów.

Wypełnione dokumenty można dostarczyć do sekretariatu szkoły, zeskanowane dokumenty można także wysłać na adres email sekretariatu Szkoły: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

Świetlica szkolna rozpoczyna pracę od czwartku, 2 września 2021 roku.

 

Stołówka szkolna rozpoczyna wydawanie obiadów od czwartku, 2 września. Obiady wydawane będą dzieciom, których rodzice złożą deklaracje woli do dnia 2 września do godz. 9:00. W pozostałych przypadkach obiady wydawane będą na drugi dzień po złożeniu deklaracji.