23 czerwiec 2021

W dniu 22 czerwca 2021 r. klasa 5a wybrała się na Jurę Krakowsko - Częstochowską do Parku Doświadczeń Fizycznych i Parku Miniatur. Na kompleks parku składają się 4 parki tematyczne : Park Miniatur, gdzie można oglądać miniatury zamków na Jurze K-Cz m.in w Olsztynie, Bobolicach, Pieskowej Skale, Pilicy, Czorsztynie. Następnie dzieci były w Domu strachów i słuchały różnych legend związanych z wcześniej oglądanymi miniaturami zamków, potem była zabawa w Parku rozrywki, m.in zjazd torem saneczkowym, jazda na gokartach itd. Ostatnim punktem był Park Doświadczeń Fizycznych , gdzie dzieci poznawały tajniki zjawisk fizyczno-chemicznych, próbowały swoich sił  na żyroskopie i wiele innych. Pogoda i humory dopisywały.

Czerwiec 2021 r.