26 marzec 2021

Szanowni Państwo!

Na podstawie komunikatu dotyczącego zmian w zasadach bezpieczeństwa, jaki pojawił się na stronie rządowej gov.pl informuję, że w okresie od 29 marca do 18 kwietnia br. przedszkole będzie zamknięte.

Wyjątkiem jest sprawowanie opieki nad dziećmi pracowników medycznych i służb porządkowych (m.in. żołnierzy, funkcjonariuszy policji i straży pożarnej). Dzieci ww. pracowników będą przyjmowane do przedszkola na podstawie zgłoszenia zawierającego pisemne podpisane oświadczenie rodzica, że jest pracownikiem medycznym lub służb porządkowych wykonujących zadania publiczne związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19. Zgłoszenie powinno również zawierać informację w jakich godzinach dziecko będzie przebywać w przedszkolu oraz z jakich posiłków będzie w tym czasie korzystać. Proszę również zawrzeć informację do jakiej grupy obecnie uczęszcza dziecko.

Według informacji opublikowanej na ww. stronie rodzice będą mogli skorzystać z dodatkowego zasiłku opiekuńczego.

Zgłoszenia należy przesłać na adres email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. najpóźniej do soboty, do godz. 16:00.

Z poważaniem
Jacek Dziadkowiec